Sestava: Stanislav Psota - Radim Fojtík, Michal Novák, Radek Cícha (34. Jiří Fojtík) - Josef Fojtík, Jakub Fojtík I. (75. Milan Prekop) - Dominik Novák (65. Lukáš Kolínek), Jakub Fojtík II., Jiří Marek - Petr Holba, Petr Šuráň

Střídačka: Jiří Fojtík, Milan Prekop, Vojtěch Holba, Lukáš Kolínek, Ondřej Fojtík

ČK: 90. Petr Šuráň (2x ŽK)

Rozhodčí: Janča as. Toman, Ruman

V 1. poločase se hrál vyrovnaný zápas převážně ve středu hřiště, jedinou vážnější šanci měl v 31. minutě domácí Mahďák, který hlavičkou orazítkoval břevno.

Do druhého poločasu vstoupili lepé domácí. V 53. minutě nacentroval míč přesně Štefka a Elšík přesnou hlavičkou otevřel skóre utkání - 1:0. Následně převzali iniciativu zápasu do svých rukou trojice rozhodčích, jenž výrazně ovlivnila průběh utkání. V 62. minutě neuznal sudí regulární branku Petrovi Šuráňovi, aby následně nevyloučil domácího hráče za úmyslné vhození míče na našeho asistenta trenéra. To byla zmínka JEN dvou „nepřesností“ rozhodčích.