Branky: 5. Topič, 55. Novák, 90. Machač - 69. Dominik Novák
Sestava: Ondřej Fojtík (70. David Solař) - Radim Fojtík, Josef Fojtík, Michal Novák, Lukáš Kolínek (78. Jakub Fojtík I.) - Radek Cícha, Petr Novák (13. Dominik Novák), Jakub Fojtík II., Jiří Marek, Petr Holba (86. Vojtěch Holba), Petr Šuráň

Střídačka: Dominik Novák, Vojtěch Holba, Jakub Fojtík I., David Solař

Rozhodčí: Lysák  as. Mičkal, Badošek

Nedašov zajížděl do Kelče opět po 8 letech, ale ani letos se mu zde příliš nedařilo. Domácí začali aktivně, a to se jim vyplatilo. V 5. min dostal přesnou přihrávku Topič a domácí šli do vedení - 1:0. Domácí byli stále nebezpečnější, jenže v 1. poločase se jim branka, i přes dostatek šancí, nepodařila vstřelit.

Ze začátku druhého poločasu dostali domácí nedašovské pod velký tlak. V 55. minutě přesně nacentroval míč Machač na Nováka, který přesnou hlavičkou zvýšil vedení Kelče - 2:0. Po obdržené brance se Nedašov zvedl a začal být aktivnější. V 69. minutě se uvolnil mezi hráči Dominik Novák a střelou ze 16-tky překonal gólmana Kizu - 2:1. Hosté vrhli všechny síly do útoku, jenže Kelč hrozila hlavně ze svých nebezpečných brejkových situací, po kterých dokázala 2x orazítkovat tyč. V 90. minutě však potvrdil výhru Kelče Machač střelou do zcela odkryté branky - 3:1