22.kolo FC Viktoria Otrokovice-TJ Nedašov 7:1 (3:1)

Branky: Surý Jaroslav

Rozhodčí: Dostálek

Sestava: Solař David- Kolínek Štěpán, Bartoška Jiří, Bartošák Patrik, Káňa Pavel- Surý Jaroslav, Kolínek Jakub, Šánek Jakub, Švach Petr- Matúšů Petr, Novák Filip

Střídačka: Macháč Patrik, Holba Libor, Solař Karel

Do Otrokovic jsme jeli v celkem dobré sestavě, ale byli jsme doplněni o hráče z mladších. A naopak nám chyběli zranění Tulpa, Marek a těsně před zápasem nám vypadl ze hry Líňa, který měl horečky a tak byl nucen zůstat doma. První poločas nebyl až tak špatný a vypracovali jsme si i několik šancí. Záložní a útoční řada občas i párkrát dostala domácí obranu pod tlak. V záloze jsme i celkem dobře kombinovali. Domácí obraně třikrát ukázal své číslo Surý a jedenkrát tuto možnost využil i vstřelenou brankou. Naší obraně dělali problémy domácí úočníci, kteří nám dali za poločas tři góly. Ale naše obrana několikrát zábranila domácím vstřelit gól, když odvrátili Káňa a Kolínek míč na roh. Druhý poločas byl skoro celý v režii domácích. V tomto poločase stojí za všimnutí akce Surého, který utekl opět domácí obraně, ale brankář vytěsnil pro nás jen na roh. Druhý poločas jsme odešli hlavně fyzicky, protože jsme domácím nestačili a kombinační hra se vytratila. Otrokovice nás sice přehráli, i když nám vstřelili 7 branek, ale byl to určitě hratelný soupeř a nevyčníval nad našimi kluky. My se budeme snažit v příštích zápasech soupeřům vyrovnat a hrát pěkný fotbal, aby se divákům líbil. Toto se budeme snažit uhrát už příští týden, kdy hostíme v 9:30 J. Otrokovice na hřišti v Návojné. - Zhodnotil utkání trenér Alois Fojtík.