16.kolo     TJ Nedašov-FC Slušovice 0:1 (0:1)

Branky: ---

Sestava: Solař David-Kolínek Štěpán, Tulpa Ivan, Bartoška Jiří, Marek Aleš-Líňa Filip, Šánek Jakub, Pacík Patrik, Surý Jaroslav-Matúšů Petr, Kolínek Jakub

Střídačka: Solař Karel, Káňa Pavel, Novák Filip

Rozhodčí: Novák J.(ten se nedostavil, a tak pískal po dohodě trenér Slušovic)

Zápas starších žáků se Slušovicemi se stal doslova "fraškou". Díky tomu, že se na zápas rozhodčí Novák Jiří nedostavil, musel po dohodě s trenérem Nedašova pískat kouč Slušovic. Je jasné, že nechtěl, aby jeho svěřenci prohráli, a tak se dopustil větších chyb. V podzimním zápase prohrál Nedašov ve Slušovicích 5:0, ale na druhou stranu, kdyby nedostal v poslední minutě poločasu branku na 1:0, kdo ví, jak by zápas dopadl. Díky tomu, že se už zmiňovaný rozhodčí nedostavil na začátek utkání, muselo se nejprve čekat 20 minut, pokud opravdu nepřijede, jak to je uvedené v pravidlech Zl KFS. Zápas vypukl až v 10:00 hod. Favorit ze Slušovic předváděl pohledný fotbal až na to, že zakončení mířilo vždy hodně mimo od brány domácích. Domácí hráli převážně na své polovině hřiště, a to se jim vymstilo po 25-ti odehraných minutách, když udělali hrubou chybu v obraně a útočník Mikel si s přehledem poradil se střelou k tyči- 1:0. Zápas byl až do konce poločasu vyrovnaný na obou stranách, a tak mohli domácí litovat, že se šlo do kabin. Do druhého poločasu vstupovali domácí s tím, že vstřelí vyrovnávající branku. To se mohlo stát, ale ve velkém závaru před brankou hostů nikdo nedorazil míč do sítě. Nutno však připomenout, že hosté měli nastřeleny tři ruky a ani jedna však nebyla odpískána, protože by si to nemohl pan rozhodčí (trenér Slušovic) dovolit. Pochopitelně, kdo by chtěl potopit své hráče tak nízko, že by si nechali vstřelit branku od tak malé obce, jako je Nedašov, a ještě 10 minut před vypršením základní hrací doby. Zápas se dohrál s velkými nervy hlavně u domácích. Na konci zápasu přišlo ještě několik nadávek na adresu rozhodčího, jak od hráčů domácích, tak samého trenéra Nedašova. Nedašovští určitě pomýšleli na remízu 1:1, která by byla spravedlivá pro obě dvě strany.