23. kolo   TJ Nedašov-TJ Jiskra Otrokovice 0:3 (0:2)   hřiště Návojná

Branky: ----

Rozhodčí: Rovennský

Sestava: Macháč Patrik- Kolínek Štěpán, Bartoška Jiří, Tulpa Ivan, Marek Aleš- Bartošák Patrik, Káňa Pavel- Surý Jaroslav, Šánek Jakub, Kolínek Jakub- Švach Petr

Střídačka: Novák Filip, Solař Karel

Do Nedašova přijel kvalitní celek, a to hráči Jiskry Otrokovic. Tabulka už naznačila, že zápas by měl být v roli favorita z Otrokovic. Jenže na hřišti to nebylo znát. Ze začátku měli převahu hosté, ale postupem času se hra vyrovnala na obou stranách a přelévala se z jedné strany na druhou. Byli to hosté, kteří se radovali z branky jako první. V 10. minutě po závaru před brankou zužitkovali šanci hráči Jiskry- 0:1. Nedašov měl první šanci skoro až ve 20. minutě, když Patrik Bartošák napálil svou střelu z poloviny hřiště až do břevna branky hostů. Ve 29. minutě udeřili hosté podruhé, když sehráli výborně svou nenápadnou útočnou akci- 0:2. Domácí mohli snížit na rozdíl jediné branky- to by však nemohl trefit Jaroslav Surý jen břevno. Ve druhé půlce se hra úplně vyrovnala. Domácí měli hodně šancí, ale neproměnili ani jednu. Hosté ještě přidali jednu branku a tím asi rozhodli zápas.