23.4.2011 9:30 FK Fotbal Kunovice-TJ Nedašov 9:0

Branky: ---

Rozhodčí: Chramcov J.

Sestava: Solař David- Kolínek Štěpán, Řehák Jakub, Bartoška Jiří, Macháč Patrik, Marek Aleš- Řehák Filip, Šánek Jakub, Kolínek Jakub

Střídačka: ---

V 18. kole se potkal devátý Nedašov se šestými Kunovicemi. Zápas měl být vyrovnaný, jak už tabulka naznačila, ale opak se stal pravdou. Díky tomu, že se na utkání dostavilo celkem i s mladšíma žákama jenom 15 hráčů, tak se se sestavou opravdu nemohlo čarovat. Protože jsou Velikonoce, tak se půlka hráčů rozhodla, že půjdou naproti tradicím "tragačování". Jelikož se dostavilo na zápas jenom zmiňovaných 15 hráčů, tak museli hrát se staršíma i mladší žáci. Nedašov přijel prakticky jenom bránit a dostat co nejméně branek. Ze starších žáků se dostavilo jenom 6 hráčů, a to: Jakub Šánek, Štěpán Kolínek, David Solař, Aleš Marek, Jakub Kolínek a Jiří Bartoška. Z mladších žáků je doplnili Patrik Macháč, Jakub Řehák a Filip Řehák. To dávalo dohromady 9 hráčů v poli, a tak nezbývalo nic jiného, než hrát jenom v malém počtu. To se projevilo na hře a hned po 20-ti odehraných minutách už prohrávali 4:0. Do konce poločasu přidali hosté ještě další dvě branky. Druhý poločas se hrál jenom na půlce hostů a domácí ještě k tomu přidali další 3 branky. Nedašov odjel domů s Velikonoční nadílkou devíti branek od Kunovic.