15. kolo  FK Chropyně - TJ Nedašov 1:5 (1:3)   umělá tráva

Branky: Šánek Jakub, Surý Jaroslav, Šimšálek Adam, Holba Libor, Tulpa Ivan

Sestava: Solař David-Marek Aleš, Tulpa Ivan, Bartoška Jiří, Káňa Pavel-Kolínek Štěpán, Šánek Jakub, Líňa Filip, Surý Jaroslav-Matúšů Petr, Šimšálek Adam

Střídačka: Macháč Patrik, Holba Libor, Solař Karel

15.kolo a zároveň 1.mistrovský zápas jara přinesl naším starším žákům 3 body. Favorit z Nedašova si nepřijel pro nic jiného, než pro 3 body. Na hřišti to nebyla sice žádná sláva, ale výhra se počítá. Radovat se mohli už v 1.minutě utkání, protože po kopnutém rohu se nejvýše vyšplhal Jakub Šánek a nedal brankářovi domácích žádnou šanci- 0:1. Po inkasované brance se chtěli domácí co nejdříve vrátit zpět do utkání, ale jejich centrované míče nebo dlouhé přihrávky včas sbíral nedašovský brankář David Solař. Za zhruba 15 minut se radovali z branky i domácí po zahraném přímém kopu srovnali na 1:1. Další šanci měli hosté a opět ji využili, když po úniku chropyňské obraně upravil skóre Jaroslav Surý na 1:2. Opět žádné vetší šance, až když přišla ta pravá-Adam Šimšálek si pohrál s domácím gólmanem a míč poslal do odkryté domácí branky 1:3. Do druhého poločasu vstupovali aktivněji domácí, jenž se chtěli pokusit o zvrat. To se ale nepovedlo, a tak přišel trest v podobě dalšího gólu hostů, když střílel pěknou ránu pod břevno Libor Holba- 1:4. Poté následovalo několik ne moc nebezpečných střel od domácí Chropyně, ale David Solař si s nimi vždy poradil. Úplně v poslední minutě si prokličkoval Ivan Tulpa obranu Chropyně a následně nekompromisně zavěsil- 1:5