Přípravné utkání : FC Elseremo Brumov-TJ Nedašov 7:2 (5:1)

24.2.2011    17:00 hod

Branky: Surý Jaroslav,Kolínek Štěpán

Sestava:Solař D.-Kolínek Š.,Bartoška J.,Tulpa I.,Káňa P.-Matúšů P.,Pacík P.,Šánek J.-Kolínek J.,Surý J.

Zápas hraný na nově postaveném umělém povrchu v Brumově byl vlastně pro nedašovské žáky vůbec prvním přípravným zápasem v novém roce. Nedašov přijel na utkání jenom s jedenácti hráči,takže na střídáni neměl nikoho. Za 6-ti stupňového mrazu hrané utkání nebylo jednoduché hlavně po fyzické stránce. Nedašov vstoupil do utkání velmi opatrně a to se mu vymstilo hned po 5-ti odehraných minutách,když po přetáhlém rohu domácích obešel dva hráče brumovský útočník- 1:0. Naši žáci se ale rychle otřepali z obdržené branky,když Jaroslav Surý obešel hráče a vyrovnal na 1:1. Nedašov přibližně za 10 minut dostal dvě slepené branky a bylo prakticky po zápase. Do dobrých šancí se dostali ještě Jaroslav Surý a Jakub Kolínek,ale minuli tyč jenom o pár centimetrů. Do poločasu stihl dát ještě Brumov dvě branky. Do druhého poločasu se vstupovalo za přibývajících minut se stále větším mrazem, a tak síly ubývaly. Brumov vstoupil do 2.poločasu aktivněji než Nedašov a vstřelil branku na 6:1. Asi v půlce poločasu ještě přidal jednu branku Brumov z přímého kopu a skore se navýšilo na 7:1. Nedašov jakoby na konci zápasu ožil a  ještě upravil výsledek na 7:2,když Štěpán Kolínek prakticky z půle hřiště přesprintoval brumovskou obranu, obešel i domácího brankáře, vyměnil si míč s Jaroslavem Surým a do odkryté branky vstřelil poslední branku utkání. Zápas se dohrál v klidném tempu.