18.kolo     TJ Val.Meziříčí B-TJ Nedašov 1:1 (0:0)

Rozhodčí: Zubek- Chlevišťan, Bělunek

Sestava: Fojtík Rosťa- Vaněk Martin, Fojtík Josef (64.Marek Jiří), Novák Michal, Fojtík Jakub- Novák Dominik, Novák Petr, Macháč Ondřej (68.Novák Ladislav), Fojtík Jiří- Macháč Marek, Šuráň Petr

Střídačka: Fojtík Radim, Holba Vojta, Marek Jiří, Šuráň Jiří, Prekop Milan, Novák Michal

Foto z utkání zde

Na venkovní zápas s Valašským Meziříčím přijel Nedašov uhrát alespoň slušný výsledek. To se určitě povedlo, protože bod z venku se nečekal. Nedašov konečně prolomil sérii proher na venkovních hřištích. Získali úplně první bod z venku. I když se už mohli v 5.minutě radovat domácí, když šel domácí hráč sám na Rosťu Fojtíka, ale ten předvedl výborný zákrok. O minutu později střílel opět hráč Val.Mezříčí, ale přestřelil branku hostů. Větší šanci měl Nedašov až ve 12.minutě, kdy střílel Petr Šuráň, ale mířil jen do náruče brankáře domácích. Další šanci měl Petr Šuráň v 19.minutě po centru od Dominika Nováka, ten však svou střelu neusměrnil mezi tyče. Zatím největší šanci utkání měli domácí ve 38.minutě. Jejich střelu vyrazil Rosťa Fojtík jen na brankovou čáru a odtud vykopl míč do bezpečí Martin Vaněk. Hned z protiútoku měli šanci nedašovští, ale se střelou od Josefa Fojtíka si poradil gólman domácích. Ve 44.minutě dal branku Josef Fojtík, hlavní rozhodčí měl jiný názor, a tak zapískal ofsajd. Do druhé půle vstoupili lépe domácí a v 56.minutě se mohli radovat z gólu. Na neštěstí pro nás obrana tečovala Vaiglovu střelu a Rosťa Fojtík už nestihl zareagovat a přemístit se na druhou stranu - 1:0. V 66.minutě se vytáhl brankář hostů, když výborným zákrokem zneškodnil dobrou střelu. V 74.minutě jsme se dočkali gólu i my, když Jiří Fojtík centroval na Jiřího Marka, ten sklepl míč Markovi Macháčovi a ten se nemýlil - 1:1. V 81.minutě to mohlo být už 1:2, ale Petr Šuráň zahodil velkou šanci, když si před šestnáctkou obhodil brankáře, ale z dálky trefil jenom břevno. V 91.minutě ještě mohl změnit výsledek Jiří Fojtík z přímého kopu, svou střelu však napálil jenom do břevna.