16.kolo     TJ Nedašov-SK Vizovice 1:1 (1:0)

Sestava: Šuráň Jiří- Vaněk Martin, Novák Michal, Fojtík Josef, Fojtík Jakub- Macháč Marek, Novák Jarek, Macháč Ondra (63.Novák Ladislav), Novák Laďa(61.Marek Jiří)- Novák Dominik (71.Fojtík Radim), Fojtík Jiří

Střídačka: Marek Jiří, Fojtík Radim, Holba Vojta, Fojtík Rosťa, Prekop Milan, Novák Michal (stráňa)

Rozhodčí: Perutka Ondřej-Dokoupil Tomáš, Filgas Jan

Delegát: Valůšek Josef

První jarní domácí zápas sehrál Nedašov s kvalitním celkem Vizovic. Protože v sobotu doma podlehl Hrachovec Štítné nad Vláři 4:1, mohl se Nedašov dostat na větší bodový odstup právě od Hrachovce. Další tým bojující o záchranu v I.A třídě Vlachovice remizovaly 0:0 v Lukově, takže Nedašov mohl snížit odstup od zmiňovaných Vlachovic. První šanci nedělního zápasu měly Vizovice, Cahyna po centru mířil ale vedle. Ve 12.minutě měli šanci i domácí, kdy po centru Ondry Macháče sklepl míč Marek Macháč na Jiřího Fojtíka, ten ale mířil jenom do náruče gólmana Novotného. Ve 13.minutě se ocitli v šanci vizovičtí, když střílel opět Cahyna, ale brankář domácích předvedl vynikající zákrok. Zhruba za 15 minut se radovali první z branky nedašovští, když gól vstřelil Jiří Fojtík po závaru v brance hostí -1:0. Ve 32.minutě chtěl odpovědět na vedoucí branku hostující hráč Laciga, mířil však jenom do náruče brankáře Šuráně. Do druhého poločasu vstoupili nejlépe, jak mohli, hosté, protože se radovali z branky, tu si však vstřelili do vlastní brány domácí-1:1. Domácí chtěli v 57.minutě zareagovat na vyrovnávající gól, ale Laďa Novák mířil vedle tyče. V 60.minutě se blýskl nedašovský gólman, když vyrazil nepříjemně plachtící dělovku vypálenou z kopačky Cahyny. O pár minut později pálil Řezníček, ale hodně mimo. V 71.minutě mohli nedašovští vedení strhnout na svoji stranu po úniku Marka Macháče skoro z poloviny hřiště, ale dobíhající obránce ho obral o míč. V 74.minutě se zase mohli ujat vedení Vizovice, ale střelu hostů po rohu vyrazil z brankové čáry Martin Vaněk. 74.minuta a přímý volný kop domácích ale Michal Novák napral svou střelu jenom do břevna. V 82.minutě byl velký závar před brankou hostů, nikdo ale nedokázal míč dostat do sítě. Zápas skončil smutně pro Nedašov, protože si přál naplno bodovat. Remíza byla spravedlivá pro obě dvě strany, i když každý z týmů mohl v závěru strhnout výsledek na svou stranu.