21.kolo TJ Nedašov-1.SK Metropol Podkop.Lhota 1:0 (0:0)

Branky: Novák Petr

Rozhodčí: Dokoupil- Zubek, Chlevišťan

Sestava: Šuráň Jiří- Vaněk Martin, Novák Jaroslav, Novák Michal, Fojtík Jakub- Marek Jiří (61. Fojtík Radim), Macháč Ondřej (59. Novák Ladislav), Novák Petr, Novák Dominik- Kolínek Marek (90. Prekop Milan), Šuráň Petr

Střídačka: Prekop Milan, Novák Michal, Fojtík Radim, Novák Ladislav, Holba Vojtěch

Další záchranářské práce nedašovských fotbalistů probíhaly i v neděli 15. 5. 2011 v 16.30 hod. na nedašovském hřišti. Jelikož se hrálo souběžně i hokejové utkání našich reprezentantů s Rusy, mělo to dopad i na fotbalový zápas v Nedašově. Počet diváků byl neobvykle nízký, což se na domácí půdě stává jen velmi zřídka. Nedašov vstupoval do utkání opět s jediným cílem - získat tři body. To se splnilo a domácí se konečně odpoutali ze 13. místa v tabulce. Asi největší šanci prvního poločasu měl hned ve 2. minutě Jiří Marek, kdy jeho dělovku z branky vytěsnil brankář hostů Řehoř. Zanedlouho, v 9. minutě byl v šanci Petr Šuráň, ale jeho hlavička mířila těsně vedle tyče. Podkopná Lhota se nedostávala k žádným velkým šancím, čemuž nasvědčuje i to, že na jaře nezískali ani jeden bod ze soupeřova hřiště. Další nedašovskou příležitost měl ve 23.minutě opět Jiří Marek, ale minul. Ve 31. minutě se pokoušel Ondřej Macháč přehlavičkovat gólmana Řehoře, to se mu však nepodařilo. Další šance se naskytla až v 52. minutě, když si Petr Šuráň obhodil dva hráče, ale chybělo tomu přesné zakončení. Do své první velké šance v utkání se v 60. minutě dostal i Marek Kolínek, to by však musel dosáhnout na centr od Jakuba Fojtíka. V 78. minutě to udělal výborně Dominik Novák, protože jeho sólo ve vápně překazil až hráč Podkopné Lhoty, za což si následně si vykoledoval penaltu. Tu s přehledem proměnil jeho bratr Petr Novák- 1:0. Poslední šanci utkání měl střídající Ladislav Novák, ale přestřelil. Hosté se nedostali do jediné šance, a tudíž si nemohli odvézt z Nedašova ani pouhopouhý bod. Domácí si výborně poradili i s těžkým terénem, protože neustále pršelo. Díky tomu, že Dolní Bečva prohrála v Brumově, se Nedašov konečně odlepil ze 13. místa a posunul se o jednu příčku nahoru a ztrácí tak pouhý bod na jedenácté Vlachovice.