Přípravné utkání: TJ Nedašov-TJ SOKOL Návojná 4:1 (1:1)

Branky: 5.Josef Fojtík, 83.Petr Šuráň, 85.Jiří Marek, 86.Radim Fojtík

Sestava: Fojtík Rosťa-Novák Michal(stráňa),Fojtík Josef,Fojtík Jakub,Vaněk Martin-Macháč Marek,Novák Petr,Macháč Ondra,Fojtík Jiří-Novák Dominik,Šuráň Petr

Střídačka: Fojtík Radim,Marek Jiří

V pořadí třetí přípravné utkání sehrál Nedašov se sousední obcí Návojnou, která hraje III.B třídu. Po zdaleka neúspěšných přátelácích(Bojkovice 2:2,Val.Klobouky 0:4) si chtěl Nedašov zlepšit reputaci.Hned první šanci měl v 5.minutě Petr Šuráň, kterého našel pěkným centrem Jiří Fojtík, ale golman Návojné vyrazil jen na roh. Po zahrání rohu vracel míč Kuba Fojtík na svého bráchu Josefa Fojtíka a ten se do prázdné branky nemílil - 1:0. V 6.minutě měl šanci útočník hostů, který šel sám na Rosťu Fojtíka, ale mířil mu jen do náruče. V 9.minutě střílel na branku Petr Novák, ale nepřesně. Střídat se smělo hokejově, takže trenér Nedašova prakticky každých deset minut střídal své hráče. Nedašovští hráči hráli v obraně organizovaně, takže se Návojná nedostávala k větším šancím. V 17.minutě střílel z velké dálky Petr Šuráň, s ní si ale brankář hostů poradil. Dobrý pokus o střelu měl návojský hráč, který chtěl překvapit našeho brankáře, ale Rosťa Fojtík si poradil. Ve 24.minutě měl šanci Jiří Marek, když prošel po levé straně, narazil si míč s Petrem Šuráněm, ale golman Návojné předvedl dobrý zákrok. Tentokráte měl šanci Marek Macháč po pěkné přihrávce Petra Nováka, ale golman včas vyběhl a vykryl prostor před brankou. Příležitost měla i Návojná, ale jejich dobrý centr lapil Rosťa Fojtík. V 35.minutě měla šanci Návojná a taky ji patřičně využila 1:1. V 37.minutě vystřelil dobrou střelu Kuba Fojtík, obránce však střelu tečovali na roh. Do druhé půle vstoupila aktivněji Návojná, vsřelila branku, ale pro ofsajd nebyla uznána. V 55.minutě po centru Ondry Macháče měl velkou příležitost Josef Fojtík, ale z malého vápna minul. O minutu později vystřelil Jiří Fojtík dělovku, ale jenom do břevna. V 69.minutě střílel z hranice penalty Petr Šuráň-brankář výborně zasáhl a z následné dorážky minul prázdnou bránu Jiří Marek. V 67.minutě centroval návojský hráč, ale hlavičkující útočník minul jenom o pár centimetrů. 71.minuta a výborný zákrok nedašovského brankáře, který lapil dělovku návojského hráče. V 83. minutě hlavičkoval do branky Petr Šuráň po dlouhém autu Kuby Fojtíka-2:1. Za dvě minuty šel sám Petr Šuráň, přihrál volnému Jiřímu Markovi a ten se do prázdné branky nemýlil. 86.minuta a poslední branka utkání po centru Ondry Mácháče, když našel volného Radima Fojtíka a ten hlavou upravil na konečných 4:1. V 92.minutě kopala Návojná penaltu za údajné "držení" hráče. Nedašovský brankář vyrazil kop a ještě z následné dorážky chytil lehkou střelu. Zápas se dohrál za stavu 4:1.