Branky: Macháč Marek 2x

Rozhodčí: Žniva- Mičkal, Perutka

Sestava: Fojtík Rostislav- Vaněk Martin, Fojtík Josef (90.Holba Vojta), Fojtík Jakub (79.Prekop Milan), Novák Ladislav- Marek Jiří, Novák Petr, Macháč Ondřej, Novák Dominik (69.Fojtík Radim)- Macháč Marek, Šuráň Petr

Střídačka: Fojtík Radim, Holba Vojta, Šuráň Jiří, Prekop Milan, Novák Michal, Fojtík Jiří

Nedašov vstoupil do utkání s jediným cílem, a to se ziskem tří bodů. Protože už v sobotu Hrachovec vyhrál ve Vidči a Vlachovice vyhráli nad Dolní Bečvou, musel Nedašov získat plný počet bodů. To se Nedašovu povedlo a zvýšil náskok na Hrachovec na šest bodů a dotáhl se na Dolní Bečvu na pouhý jeden bod. Hned první šanci ve 13. minutě měli domácí, když střílel vedle Ondra Macháč. Juřinka se dostala do své první šance až ve 23. minutě, ale Šindelek neusměrnil svou střelu mezi tyče. Domácí byli od začátku utkání lepší, měli více ze hry a gólu se dočkali po 26-ti odehraných minutách. Jiří Marek střílel, jeho střelu však srazila obrana hostí na volného Marka Macháče a ten se do prázdné branky trefil s přehledem - 1:0. Další větší šanci měli domácí až ve 40. minutě. Petr Šuráň mířil jen do náruče Trusiny. O minutu později měl opět šanci Petr Šuráň, ale Trusina vychytal jeho hlavičku. Hosté se dostali do větší šance až ve 43. minutě, když střílel Burda, ovšem Rosťa Fojtík vychytal jeho střelu. Do druhé půle jsme vstoupili výborně. V 46. minutě se ocitl v šanci Petr Šuráň, ale jeho samostatný nájezd vychytal Trusina. O chvíli později kopal Dominik Novák přímý kop, s tím si poradil opět Trusina. V 58. minutě jsme se dočkali druhého gólu. Jiří Marek opět sklepával na Marka Macháče, a ten přeloboval gólmana hostů - 2:0. V 75. minutě jsme mohli jít do vedení už 3:0, když centroval Petr Šuráň na volného Ondru Macháče, ale ten hlavičkoval od země nad. V 83. minutě se dočkali branky i hosté, po úniku nedašovské obraně se trefil Kocián. V 89. minutě se mohl dočkat hattricku Marek Macháč, ten však trefil jenom tyč.