20.kolo  SK Lukov - TJ Nedašov 2:2  (1:2)

Branky: Novák Petr 2x

Rozhodčí: Slavík- Havránek, Mihálik

Sestava: Fojtík Rosťa- Novák Michal, Holba Vojtěch, Novák Michal, Fojtík Jiří (55.Prekop Milan)- Marek Jiří, Macháč Ondřej, Novák Petr, Novák Dominik- Macháč Marek (85.Fojtík Ladislav), Šuráň Petr

Střídačka: Šuráň Jiří, Prekop Milan, Fojtík Ladislav

Po domácí nedělní výhře nad Juřinkou čekal na nedašovské fotbalisty tentokráte venkovní zápas v Lukově. Na utkání se trenérovi Fojtíkovi omluvilo hned několik hráčů, takže se musel i on převléct do dresu a později do zápasu i naskočit. Ačkoli sestava nebyla nejsilnější, mužstvo mělo i na zisk tří bodů. Ovšem bod z venkovního hřiště se cenní a určitě potěšil. Hned ze začátku utkání byl blízko vstřelení branky Marek Macháč, ale minul. V 16.minutě jsme se mohli radovat jako první ze vstřelené branky, protože domácí hráč zasáhl míč v pokutovém území rukou. Následnou penaltu proměnil Petr Novák - 0:1. V 17. minutě se na opačné straně vyznamenal Rosťa Fojtík, když zlikvidoval dělovku lukovského hráče. O minutu později se už radovali z gólu i domácí, když Teplý přehodil míč přes gólmana hostů - 1:1. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, větší šanci měl Lukov až v 26.minutě, ale domácí hráč mířil nad břevno. Ve 28.minutě jsme se dočkali další branky, protože se po sólu v domácí obraně trefil opět Petr Novák- 1:2. Domácí chtěli opět co nejdříve vyrovnat. Šanci měli ve 28.minutě, ale brankář hostí byl neomylný. Ve 38.minutě se ocitl v šanci Jiří Marek, jeho střela však mířila do náruče gólmana domácích. Ze začátku druhé půle měli více ze hry domácí a jejich první šance druhého poločasu skončila brankou, když v 54.minutě Rosťa Fojtík neudržel míč v rukou a Teplý ho s přehledem dorazil do sítě - 2:2. V 57.minutě opět lukovští zahrozili dvěma nebezpečnými střelami, které však mířily vedle tyče. Poslední větší šanci utkání měl v 73.minutě Petr Novák, jeho střela však mířila do náruče gólmana. Nedašov si tak odvezl z Lukova cenný bod, a to za remízu 2:2.