15.kolo     FC Elseremo Brumov B - TJ Nedašov 1:0 (1:0)

Sestava: Fojtík Rosťa- Vaněk Martin, Novák Michal, Fojtík Josef, Fojtík Jakub- Macháč Marek, Novák Jarek, Macháč Ondra (63.Novák Ladislav), Fojtík Jiří (79.Marek Jiří)- Novák Petr, Fojtík Jarek

Střídačka: Marek Jiří, Fojtík Radim, Novák Ladislav, Holba Vojta, Šuráň Jiří

Rozhodčí: Vitásek-Malota, Kozubík

Delegát: Valůšek

Foto ze zápasu zde

Na podzim vyhrál Nedašov doma 1:0, takže se čekal velký boj. Tuto porážku chtěl Brumov určitě Nedašovu vrátit, a to se taky stalo. Po ne moc dobrém výkonu Nedašova se Brumov mohl radovat oprávněně. I když měl Nedašov minimálně dvě dobré šanci, nedokázal je proměnit, a tak Nedašov odjížděl domů bez bodů. Hned ze začátku utkání měli brumovští šanci z přímého kopu, tu ale mezi tyče neusměrnili. Ve 14.minutě se už mohli radovat hráči Brumova, protože výstavní střelou z přímého kopu se rozechvěly sítě branky hostů- 1:0. Nedašov se chtěl co nejdříve oklepat z rychle obdržené branky. Možnost změnit stav měl v 16.minutě Jiří Fojtík, ale mířil vedle. V 18.minutě se mohli radovat z branky i nedašovští, ale Jarek Novák napálil svou dělovku jenom do tyče, a míč se odrazil do autu. Další šanci měli opět hráči Nedašova, když se Ondra Macháč protáhl mezi obránci domácích, potom následovala přihrávka na volného Jarka Fojtík. Jeho patičku ale výborně vychytal brumovský brankář Vypušťák. V 38.minutě zahrával přímý kop Jarek Fojtík, ale gólman Vypušťák vyrazil míč před sebe. Do druhé půle vstupovali lépe domácí - za stavu 1:0, který chtěli udržet. Možnost skórovat měli domácí v 50.minutě po rohovém kopu. Rosťa Fojtík se mrštně natáhl na brankové čáře a míč vyrazil do bezpečí. V 58.minutě měli možnost navýšit skóre domácí, když se řítili hned tři na jediného Michala Nováka, ten si však s nimi poradil na výbornou. Poslední šanci měl Nedašov v 76.minutě, když střílel z blízkosti Jarek Fojtík na gólmana Vypušťáka. Ten opět předvedl dobrý zákrok, ostatně jako po celý zápas. Do konce zápasu ještě měli dvě šance domácí, ty ale nevyužili. Zápas sledovalo podle domácích pořadatelů 750 diváků. Zápas skončil smutně pro Nedašov, který si přál odvézt cenné body.