I.MUŽSTVO: přípravné utkání TJ Nedašov-TJ SOKOL Návojná

Přípravné utkání: TJ Nedašov-TJ SOKOL Návojná 1:3 (0:0)

Branky: Petr Šuráň

Sestava: Fojtík Rosťa(46.Šuráň Jiří)-Vaněk Martin,Fojtík Jakub,Novák Michal,Novák Laďa-Macháč Marek,Novák Jarek,Macháč Ondra,Fojtík Jiří-Novák Dominik,Šuráň Petr

Střídačka: Šuráň Jiří,Novák Michal(stráňa),Holba Vojta

Foto ze zápasu zde

Odvetné utkání z minulé neděle (4:1) pro nás dopadlo hodně špatně. Celkový výkon nijak nenadchl, a tak se to muselo projevit i na výsledku. Z počátku bylo utkání hrané spíše uprostřed hřiště až na šanci, která přišla v 10.minutě, když střílel nepřesně Marek Macháč. Stejně velkou šanci měl o chvíli později Jarek Novák, branku ale nadnesl. Ve 13.minutě střílel nebezpečnou střelu Petr Šuráň, ale přestřelil. Ve 23.minutě měl další šanci tentokráte hráč Návojné po rohovém kopu, ale hlavička mířila vedle. Ve 27.minutě vyprodukoval dobrou střelu Kuba Fojtík, ta se ale neujala. Ve 30.minutě střílel opět Vojta Holba, mířil jen do náruče brankáře hostů. Ve 37.minutě zpestřil nudné utkání Petr Šuráň, když svými nůžkami chtěl vystrašit tým Návojné, ale to se mu nepovedlo. Ve 38.minutě vystřelil hráč Návojné, ale brankář Rosťa Fojtík si poradil. Ve 47.minutě střílel z blízkosti opět útočník Návojné, dobrá střela byla zblokovaná na roh. Ve 49.minutě šel sám na brankáře Jiří Fojtík, ale o kousek minul. V 54.minutě se ocitl sám před brankářem Petr Šuráň po krásné přihrávce od Marka Macháče, přehodil brankáře a změnil stav zápasu na 1:0. V 56.minutě střílel z hranice šestnáctky Ondra Macháč-přestřelil. V 58.minutě šel sám na našeho brankáře útočník Návojné a míříl přesně k tyči-1:1. V 62.minutě střílel z blízkosti penalty Vojta Holba, brankář dobrou střelu chytil. V 69.minutě se pokoušel Jiří Fojtík o centr, nakonec z toho byla ale nepřesná střela. V 76.minutě centroval na Marka Macháče Laďa Novák, ale Marek Macháč přestřelil. V 81.minutě se ujala vedení Návojná, když využila zaváhání nedašovské obrany-1:2. Za dvě minuty bylo ještě hůř, když Návojná zvýšila své vedení na 3:1. Do konce utkání bylo ještě pár malých šancí, které se však neujaly.