DOROST: přípravné utkání Nedašov-Horní Lideč

Přípravné utkání: TJ Nedašov-TJ Horní Lideč 7:0 (3:0)

Branky: Martin Vaněk, Jiří Marek 2x, Petr Holba 2x, Marek Holba, Rosťa Talčík

Sestava: Surý Ondra-Kolínek Lukáš,Fojtík Josef,Talčík Rosťa,Vaněk Martin-Lorenc Michal,Šenkeřík David,Fojtík Radim,Marek Jiří-Surý Štěpán,Holba Petr

Střídačka: Holba Marek, Fojtík Jakub, Talčík Radek

Foto ze zápasu zde

Hned v 1.minutě měl šanci Radim Fojtík z přímého kopu, ale brankář hostí si s ní poradil. Potom následovaly dva rohy domácích, ale obrana si vždy poradila. V 9.minutě měl šanci po rohu Josef Fojtík, hráč hostů ji ale odhlavičkoval z brankové čáry. O 2 minuty později po krásném "ťukesu" vystřelil Martin Vaněk a jeho střela míříla přesně-1:0. V 13.minutě střílel Petr Holba, ale nepřesně. V 19.minutě zahrával přímý kop hráč Horního Lidče z 30-ti metrů, Ondra Surý si poradil na výbornou. Ve 30.minutě centroval Michal Lorenc na volného Jiřího Marka a ten nekompromisně upravil na 2:0. Ve 35.minutě z blízkosti střílel útočník Horního Lidče, brankář vyrazil na roh. Ve 38.minutě zahrával přímý kop Josef Fojtík, ale o kousek přestřelil. Ve 40.minutě se nejlépe zorientoval v pokutovém území Petr Holba a svou střelu uklidil do branky-3:0. V 51.minutě střílel z hranice šestnáctky Marek Holba, ale minul o pár centimetrů. V 53.minutě přihrával Jiří Marek Michalovi Lorencovi, ten sklepl Markovi Holbovi, ale golman ho vychytal. V 54.minutě střílel Jiří Marek-4:0. V 60.minutě chtěl útočník Horního Lidče využít zaváhání nedašovské obrany, ale branku přestřelil. V 61.minutě střílel nebezpečnou střelu Kuba Fojtík, brankář ji vyrazil před sebe, ale Štěpán Surý míč nezpracoval, takže situaci nevyužil. V 63.minutě z hranice penalty střílel dělovku Marek Holba a rozvlnil sítě po páté. V přibívajících minutách se hra přelévala z jedné strany na druhou, takže žádná výrazná šance nebyla. Až v 77.minutě vystřelil hornolidečský hráč, ale jeho střela byla slabá, takže s ní neměl náš brankář problém. V 79.minutě zahrál Michal Lorenc rohový kop na Petra Holbu a ten se nemýlil-6:0. V 83.minutě zahrával přímý kop Radim Fojtík-golman si poradil dobře. Poslední branku utkání vstřelil Rosťa Talčík, který zahrával pokutový kop po faulu na Marka Holbu.